Jan GajewskiCEO at Kołomnie

Kołomnie.pl sp. z o.o.

ul. Świętokrzyska 30 lok. 63

00-116 Warszawa

kontakt@kolomnie.pl

Drodzy użytkownicy,

witamy w serwisie kolomnie.pl! Serwis ten powstał przy współpracy i pomocy Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, by wspierać lokalne usługi na terenie całego Kraju. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy udostępnić naszą platformę by wspierać Was, lokalne firmy, w pozyskiwaniu nowych klientów i przeciwdziałaniu skutkom pandemii SARS-CoV-2. Mamy nadzieje, że przedstawione przez nas rozwiązania technologiczne przypadną Państwu do gustu.

Uwielbiamy lokalnych sprzedawców, więc wykorzystujemy informacje z mediów społecznościowych by przyciągać do nich nowych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że trudno jest prowadzić swoją działalność i jednocześnie promować się w sieci, dlatego założyliśmy, że nasza technologia przypadnie Wam do gustu.Jednocześnie nieśmiało namawiamy Państwa do aktywnego uzupełniania istotnych informacji dotyczących państwa firm po wcześniejszym zalogowaniu się w serwisie, jak również, do tworzenia nowych i atrakcyjnych promocji i wydarzeń – absolutnie bezpłatnie. Nasi użytkownicy codziennie szukają zaskakujących i nietuzinkowych możliwości spędzania wolnego czasu, dlatego usilnie namawiamy, by zechcieli Państwo systematycznie dodawać świeże promocje i wydarzenia.

Jeśli mają Państwo pomysły lub uwagi co do nowych funkcjonalności, które by się Państwu przydały, prosimy o wysłanie do nas e-maila, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, by je w jak najkrótszym czasie wdrożyć. Jeśli natomiast nie chcecie Państwo być częścią naszego serwisu, można swoją wizytówkę wyłączyć po wcześniejszym zalogowaniu się w serwisie.

Niniejszy serwis tworzony był zarówno przez grupę konsumentów jak i właścicieli lokalnych firm. Staraliśmy się wdrożyć narzędzie, którego brakowało. Jako konsumenci chcieliśmy w sposób łatwy i intuicyjny wynajdywać pobliskie usługi, natomiast jako właściciele firm, chcieliśmy mieć możliwość promowania naszych usług lokalnie i skutecznie. Dlatego też, jeśli tylko Państwo będziecie mieli nowe pomysły jak serwis kołomnie.pl może w jeszcze większym stopniu wspomóc Państwa firmy, prosimy o kontakt, a na pewno postaramy się pomóc.

Z wyrazami ogromnego szacunku,

- Zespół Kołomnie.pl