FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest kolomnie.pl?

keyboard_arrow_down

kolomnie.pl to najbardziej aktualna, największa i najpełniejsza baza lokalnych (i nie tylko) usług w Polsce. Na chwilę obecną wyświetlamy informację o ponad 500 tysiącach firm opierając się na dobrowolnie udostępnionych informacjach na największych portalach społecznościowych. Najważniejsze - obecność w naszym serwisie jest i będzie bezpłatna.

  Co robi tutaj moja firma?

  keyboard_arrow_down

  Wasi Fani, Followersi czy Obserwujący zgłaszają nam najciekawsze i najpopularniejsze miejsca! Następnie każdą wizytówkę aktualizujemy zgodnie z informacjami z największych portali społecznościowych (Facebook, Instagram, Foursquare). Dzięki temu nie zawracamy Wam głowy zmuszając do ciągłego odświeżania podstawowych danych. Np. Zmieniając godziny otwarcia czy numer kontaktowy na facebooku my automatycznie wprowadzimy te zmiany u nas - nasz serwis jest aż tak wygodny.

   Dlaczego warto tu być?

   keyboard_arrow_down

   Nasz serwis codziennie(!) odwiedzają tysiące osób poszukujących informacji na temat lokalnych usług - takich jak Wasza. Poprzez bezpłatne umieszczenie najważniejszych informacji w kolomnie.pl ułatwiamy użytkownikom znajdującym się w okolicy odnalezienie Waszej firmy i skorzystanie z jej usług.

    Czemu nie ma mojej firmy w kolomnie.pl?

    keyboard_arrow_down

    Obecnie wprowadzane są firmy, które polecają nasi użytkownicy.

    Jednak żeby stworzyć wizytówkę w serwisie informacje te muszą posiadać status informacji publicznej, zgodnie z regulaminem danego serwisu. Jeżeli chcieliby Państwo przyspieszyć proces dołączenia do serwisu, to prosimy wysłać adres swojego fanpage’a przez zakładkę kontakt w serwisie lub bezpośrednio na e-maila kontakt@kolomnie.pl.

     Czy mogę jeszcze skuteczniej pokazywać się w kołomnie.pl?

     keyboard_arrow_down

     Już niedługo będą Państwo mogli skorzystać z naszego narzędzie do dodawania dodatkowych istotnych informacji nt. Państwa Firm. Po konsultacjach z użytkownikami naszego serwisu jak i właścicielami firm w pierwszej kolejności będziemy wdrażali następujące rozwiązania:

     • Wyszukiwarka tagów - wyszukiwanie dzięki „słowom kluczowym” najlepiej określających Państwa firmy. Mogą to być konkretne pozycje w menu restauracji, usługa najbardziej ciesząca się wzięciem lub towar jaki jest aktualnie sprzedawany.
     • Dodatkowe filtry- każda usługa posiada indywidualne cechy które są istotne dla naszych użytkowników. Podpowiemy Państwu czego życzą sobie użytkownicy.
     • Weryfikacja profilu – Zatwierdź osobiście autentyczność wszystkich danych które są na naszym serwisie.
     • Facebook messenger - pozwól skontaktować się potencjalnemu klientowi poprzez jeden z najwygodniejszych kanałów komunikacji dla młodych użytkowników.