Lot balonem z pamiątkowymi zdjęciami od 499,99 zł z Akademią Balonową

Lot balonem z pamiątkowymi zdjęciami od 499,99 zł z Akademią Balonową

Źródło:GrouponKategoria:Czas wolny

Akademia Balonowa , Warszawa

  • Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 16/18/5a

W skrócie

Szczegóły:

  • oferta: lot balonem (1 godz.) z pamiątkowymi zdjęciami i transportem
  • trasa:
    • okolice Zalewu Zegrzyńskiego, Doliny Dolnej Narwi i Pułtuska
    • w zależności od warunków atmosferycznych możliwe są inne lokalizacje (w promieniu 50 km od Warszawy), m.in.: rozlewiska Bugu, okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, Łowicza, Warki i rzeki Pilicy lub Góry Kalwarii

Social

Akademia Balonowa

Dostępne lokalizacje

  • Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 16/18/5a

Warunki

Groupon ważny przez 9 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 5 przekazać jako prezent. Oferta dla osób od 7. roku życia (osoby niepełnoletnie do 15. roku życia odbywają podróż pod opieką rodzica, a powyżej 15. roku za jego zgodą). Oferta nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży. Limit wagowy na osobę 100 kg. Loty odbywają się po zebraniu grupy. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje:nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Podróż odbywa się w zależności od warunków pogodowych, w godzinach wczesnoporannych lub popołudniowych (na ok. 2 godz. po wschodzie słońca i 2 godz. przed zachodem słońca), w okolicach zalewu Zegrzyńskiego, Doliny Dolnej Narwi i Pułtuska (w zależności od warunków możliwe tez inne lokalizacje w promieniu 50 km od Warszawy: rozlewiska Bugu, okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, Łowicza, Warki i rzeki Pilicy lub Góry Kalwarii). Oferta obejmuje transport pasażerów z Warszawy na miejsce startu jak również z miejsca lądowania do Warszawy. Tel. kontaktowy: 603 996 190.
Konieczna rezerwacja tel. 603 996 190. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 7-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada. Odwołanie lub zmiana rezerwacji możliwa wielokrotnie, zawsze z zachowaniem min. 7- dniowego wyprzedzenia.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Lot balonem (1 godz.) z pamiątkowymi zdjęciami i transportem dla 3 osób

1499.99

Lot balonem (1 godz.) z pamiątkowymi zdjęciami i transportem dla 1 osoby

499.99

Lot balonem (1 godz.) z pamiątkowymi zdjęciami i transportem dla 2 osób

999.99